Підписатися на RSS

Всеукраїнська дистанційна олімпіада «Всеосвіта Зима 2019-2020» в КЗО МЦТПУМ

Кожен здобувач освіти протягом свого життя здобуває величезну кількість знань, що стають успішним трампліном у доросле життя. Завдяки олімпіадам учні можуть не лише легко перевірити рівень цих знань та дізнатись нову необхідну інформацію, але й отримати надзвичайні нагородні документи.

Проєкт «Всеосвіта» другий рік активно виступає за популяризацію державної мови серед молоді та за виховання свідомих і освічених українців, адже саме за ними стоїть майбутнє! Традиційно олімпіада з української мови є безкоштовною для всіх охочих!

Захоплюючі інтелектуальні змагання і підібрані завдання, які за рівнем складності доступні для учнів усіх закладів загальної середньої освіти, згідно з чинними програмами Міністерства освіти і науки України. Учні мають можливість відповідати на завдання у режимі онлайн та офлайн. Перевірка відбувається автоматично, після внесення вчителем відповідей на сайті.

Учні, які правильно відповіли на 15, 14 та 13 запитань – отримали унікальні Дипломи 1, 2, 3 ступенів. Учасники, які правильно відповіли менш ніж на 13 запитань – отримали персональні Сертифікати учасників олімпіади «Всеосвіта Зима 2019-2020»!

Здобувачі освіти 10-11 класів професійних груп ДЛ-18-11/2, ДЛ-19-10/3 комунального закладу освіти міського центру трудової підготовки учнівської молоді професії «Діловод» прийняли активну участь в Міжнародній дистанційній олімпіаді «Зима 2019-2020» проєкту «Всеосвіта» з української мови та нагороджені дипломами: за І місце – Степанцова Каріна, Помаленька Анна, Ялова Єлизавета, Гельцер Юлія, Любенок Аміна, Борщ Катерина, Земляченко Єлизавета, Любченко Оксана, Локотош Артісіта, Постоєнко Марія, Цикунков Сергій за ІІ місце: Ткачук Софія, Волосникова Єлизавета, Канделя Кристина, Клімчак Каріна, Салтицька Юлія, Зімненко Ольга за ІІІ місце: Сазонова Ангеліна, Халабуда Анастасія, Козенко Дар’я, Савон Єлизавета. Сертифікати учасників отримали: Донченко Валерія, Турунтаєв Ростислав, Жулид Анна, Злобіна Ольга. Нагороди видаються двома мовами – англійською та українською.

За підсумками олімпіади Усенко Т.О., викладач спецпредметів професійно-теоретичної підготовки нагороджена свідоцтвами за підготовку учнів та отримала іменну подяку за координування олімпіади.

/Files/images/0-02-05-e3eccb3e547a6b40eff5d2d3bc46c20e942f982ea1c1a18f30d28427653849a5_52b31278.jpg

Шановні батьки кожного учасника олімпіади отримали листи-подяки за те, що підтримують інтерес до знань, беруть активну участь в освітньому процесі.

Кiлькiсть переглядiв: 44

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.